Djeco

Djeco to francuska firma z wieloletnią tradycją , produkująca wyjątkowe  i kreatywne gry oraz zabawki dla dzieci.

Gry Djeco charakteryzują się doskonałą jakością i estetyką oraz unikalnym designem.   Urzekają swoim wzornictwem i dbałością o każdy szczegół.

W ofercie możemy znaleźć propozycję gier zręcznościowych, edukacyjnych, karcianych i planszowych , dostosowanych do różnych grup wiekowych.

Gry Djeco cieszą się dużą popularnością, przetłumaczono je na kilka języków  i dostępne są już w 60 krajach na całym świecie.

Gra Djeco Little Action jest jedna z popularniejszych gier marki angażująca dziecko do zabawy. Rolą dziecka jest odtworzenie zadań przedstawionych na kartach dołączonych do zestawu dzięki czemu zabawa staje się wyzwaniem.

Little Cooperation, Little Balancing, Coloformix, Trociollo Lotto, Eduludo i Spacio to tylko kilka propozycji, które dostępne są w sklepie Lemurki.

Oferuje również gry karciane dla maluchów, które doskonale sprawdzą się w podróży i na wakacjach.

Gra karciana dla maluchów na dobranoc to pozycja, która rozwiąże problemy rodziców kiedy jest odpowiednia pora do spania. Całus w łokieć , piosenka albo gilgotki, takie wyzwania czekają na dzieci podczas gry.

Djeco to także puzzle, zestawy artystyczne i kreatywne oraz artykuły papiernicze i plastyczne takie jak kredki, farby, flamastry.  Marka oferuje zestawy kreatywne do malowania, wycinania, naklejania.

Dla maluchów w ofercie Djeco są zabawki wczesnorozwojowe, dzięki którym można wspierać zmysły wzrokowo-ruchowe i koordynacji. Drewniane układanki, układanki magnetyczne , zabawki do ciągnięcia  to tylko kilka propozycji.

Zabawki Djeco dają dzieciom wiele radości a przede wszystkim  pomagają w poznaniu świata i rozwijają  kreatywność. Rozwija zdolności manualnych dzieci oraz łączy naukę z zabawą.

Zabawki marki można znaleźć w wielu prestiżowych muzeach na całym świecie.

Pokazuje 1–12 z 14 wyników