Qbana Mama

Qbana Mama to polska marka, która projektuje i produkuje produkty wyprawkowe dla dzieci. Marka oferuje produkty takie jak kokony, rożki niemowlęce i rogale do karmienia.

Wzory produktów  są unikatowe i  oryginalne, precyzyjnie dopracowane  a przede wszystkim bezpieczne dla maluszka. Materiały zastosowane do produkcji są najwyższej jakości i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa dla dziecka.

Produkty Qbana Mama wykonane są w 100% z bambusa oraz bawełny najwyższej jakości w związku z tym z powodzeniem można ich używać cały rok.

Firma oferuje produkty wyprawkowe, które przydadzą się w opiece nad noworodkiem po powrocie ze szpitala i zapewnią spokojny sen maluszka.

Kokon niemowlęcy Qbana Mama  to przytulne miejsce do spania dla noworodka, zapewniające spokojny, bezpieczny sen. Doskonale sprawdzi się do spania razem z rodzicami. Gniazdko niemowlęce przyda się również do leżakowania i zabawy w ciągu dnia.

Kokony bambusowy  chroni dziecko przed wypadnięciem i jest formą łóżeczka niemowlęcego. Posiada odpinane boki, dzięki czemu jest praktyczny i łatwy w utrzymaniu czystości.

Rożek niemowlęcy Qbana Mama ułatwia opiekę nad  dzieckiem od chwili narodzin.  Becik sprawia, że dziecko jest bezpiecznie owinięcie dając przy tym komfort i spokój  osobie trzymającej maluszka. Sprawdzi się szczególnie  w pierwszych dniach życia, kiedy to jeszcze boimy się wziąć mała kruszynkę na ręce.

Dużą popularnością cieszą się rożki bambusowe posiadające właściwości termoizolacyjne  dzięki czemu zapobiegają przegrzaniu dziecka.

Becik niemowlęcy sprawdzi się nie tylko podczas snu ale również jak mata do zabawy, kołderka do wózka.

Rogal poduszka do karmienia Qbana Mama zapewnia maluszkowi podparcie podczas karmienia piersią dając tym samym komfort mamie poprzez zmniejszenie napięcia mięśni.

Rogale do karmienia mają również zastosowanie jako wsparcie w nauce siadania.

Materiał, z którego wykonana jest poduszka do karmienia to dzianina bawełniana wypełniona antyalergiczną kulką silikonową. Pokrowiec jest zdejmowany, dzięki czemu jest łatwy w utrzymaniu czystości.