Suavinex

Suavinex to marka akcesoriów premium , która specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek i akcesoriów dla niemowląt.

Produkcja butelek, smoczków i akcesoriów do karmienia odbywa się w Hiszpanii  i Słowacji.

Bezpieczne, zdrowe i innowacyjne rozwiązania, które zaspokoją zarówno potrzeby dzieci jak i ich rodziców to cel firmy.

Firma Suavinex oferuje serię produktów wspomagających karmienie piersią

Wszystkie smoczki butelek i smoczki Suavinex są zalecane przez Hiszpańskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej (SEOP) i Stowarzyszenie Włoskich Specjalistów Ortodoncji (ASIO)

W ofercie marki znaleźć można między innymi silikonowe smoczki autonomiczne , kształtem przypominające kształt sutka mamy karmiącej.

Kolekcja Zero Zero marki Suavinex powstała z myślą o mamach, które nie chcą rezygnować z karmienia piersią a z różnych powodów muszą łączyć karmienie w sposób mieszany. Butelka Zero Zero kształtem , fakturą i kolorem przypomina kobiecą pierś. Innowacyjny system antykolkowy chroni maluszka przed połykaniem powietrza i bólami brzuszka.

Smoczki do butelek zero zero występują w 3 rodzajach przepływów : wolny , średni, szybki przepływ w związku z tym dostosowane są do możliwości i umiejętności maluszka oraz rodzaju podawanego pokarmu.

Minimalistyczna kolekcja Hygge to przede wszystkim miłość, ciepło i spokój w pastelowych kolorach z nordycką inspiracją. Kolekcja Hygge to smoczki, butelki, podwójne etui na smoczki, zawieszki do smoczka.

Butelki do karmienia występują w dwóch pojemnościach 120ml i 240ml i wielu wzorach.

Marka oferuje również zestawy pielęgnacyjne zawierające szczotkę i grzebień a także zestawy w praktycznym etui.

Kolekcja Hygge marki Suavinex występuje w pięknej pastelowej kolorystyce: różowy, miętowy ,szary  więc pasują zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.

Suavinex w tworzeniu swoich kolekcji stawia na innowacyjność, nowe trendy i unikatowe wzornictwo aby stale zaskakiwać swoich klientów.

 

Pokazuje 1–12 z 54 wyników